14:29 ‏03/‏07/‏2013
 


בחלום מאמינים שהדבר החשוב ביותר הוא החום והאהבה שהילד מקבל תוך העברת תכנים והתנסויות חדשות המותאמות לכל גיל. לשם כך אנו בוחרים בקפידה רבה את אנשי הצוות המלווים את ילדכם בכל שלב ושלב ובוחנים את ההתאמה לדרכי החשיבה של "חלום" המושתתים על סבלנות, אהבה, וחום אנושי ויחד עם זאת יכולת לעבוד בדרכי העבודה והעברת התכנים הייחודיים לנו המאפשרים לילדכם לרכוש כלים וידע באופן מעמיק ומהנה.
צוות חלום קטן - מונה כשלושה אנשי צוות שאחת מהן הינה אשת צוות מובילה אשר אמונה על העברת התכנים בהתאם להתפתחות קבוצות הגיל בתינוקיה. ליתר אנשי הצוות ניסיון וידע רב בתחום החינוך והטיפול בילדים.
צוות חלום צעיר - מונה כשני אנשי צוות, אשת צוות בעלת ניסיון ויכולת הובלת קבוצה ואשת צוות נוספת, הקבוצה מונחית ע"י מיכל מנהלת הגן והגננת.
צוות חלום בוגר - מונה כשני אנשי צוות, אשת צוות בעלת ניסיון ויכולת הובלת קבוצה ואשת צוות נוספת, ומלווה באופן צמוד ע"י מיכל מנהלת הגן והגננת.
אנשי הצוות עוברים הדרכות צמודות בליווי יועצת חיצונית והשתלמויות בנושאים שונים על מנת להעשיר את הידע ולהיחשף לדרכי חשיבה נוספות בתחומים קוגנטיבים והתפתחותיים של הילד.
בדומה לבעלי מקצוע המעשירים את הידע מדי פעם ופעם ב"חלום" מאמינים באמונה מלאה שעל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחינוך והדרכת ילדים, צוות איכותי מסוגל לתרום לילדכם רבות ולאפשר לילד מגוון רחב של חוויות ותחושות וצבירת ידע נרחב במגוון תחומים.

יועצת - בנוסף לאנשי הצוות הקבועים והמחליפים, ב"חלום" נעזרים בייעוץ והדרכה חיצונית ע"י יועצת המלווה ומדריכה את הצוות במגוון תחומים חינוכיים וניהוליים בתחום הגן ומדריכה את הצוות במצבים שונים בהם הצוות נפגש ביומיום.


 

 

Bar Or Design