בחירת מסגרת חינוכית לילד הינה משימה קשה ומורכבת העומדת בפני ההורים, הרצון הוא לתת לילד את הטוב ביותר,  אבל השאלה הנכונה היא מהו הטוב ביותר?
"חלום" הוקם ומנוהל ע"י מיכל בר אור ובעזרתו של גולן בר אור  מתוך ראייה רחבה ורצון לתת מענה כולל לצרכי הילדים במישור  הרגשי, החינוכי והטיפולי, ובמקביל התייחסות אישית להורה וכל זאת  על מנת שהילד יקבל את הטיפול הטוב ביותר.
"חלום" מכיר בכך שילדים הם סקרנים מטבעם ומאפשר לילד לחוות  וללמוד בעצמם בדרך הטבעית ביותר תוך שימוש בשיטות המגרות את  החושים ודורשות השתתפות פעילה של הילד.
ב"חלום" קיימת תקשורת קבועה בין צוות הגן להורים, והעשרה נוספת להורים מעבר לשעות הפעילות באמצעות הדרכות והרצאות ובמקביל פעילות חברתית לגיבוש.
שעות הפעילות והחופשים
שעות הפעילות של הגן הינן 7:00 עד 16:45, ביום שישי 7:30 עד 12:45,  לוח החופשות מצומצם ונוח להורים עובדים.
המקום
המבנה המיוחד של "חלום" הינו בבית מרווח בן 90 שנה (אולי כבר בן 100) במרכז המושבה זכרון יעקב, ומיועד לגן בלבד על כל המשתמע מכך, המקום טובל בירק מסביב, עצי פרי ושטח רחב העונה לשם "חקורה".
"חלום" מחולק לשתי קבוצות גיל: (גיל הילדים בספטמבר)
חלום צעיר – ארבעה חודשים עד שנה.
חלום בוגר – שנה עד שלוש.
כל קבוצת גיל פועלת במתחם נפרד המאפשר עבודה באווירה רגועה, בקבוצות קטנות ותוך מתן יחס אישי לכל ילד, ההתאמה לכל גיל מאפשרת לילד להגיע כתינוק ולעבור את שלבי ההתפתחות הרכים, במקום מוכר, מחבק ואוהב עד הגעתו לגיל טרום טרום חובה.
צוות הגן מקבל באופן קבוע השתלמויות שונות המעשירות ומגבשות את הצוות.
הילדים ב"חלום" מבוטחים בביטוח מחמיר ומקיף מעבר לסטנדרט הנהוג והמותאם  לגני ילדים באופן מיוחד

 

 

Bar Or Design